Rezervasyon için arayın : +90 551 410 44 27 | [email protected]

KIRALAMA KOŞULLARI

- Sigortamızda yedek (ikame araç) hizmeti yoktur.

- Kiracı, bu sözleşme ile aracı standart kiralama koşullarını kabul ederek ve kendisine okutulan kira sözleşmesinin ikinci sayfasında bulunan araç teslim tutanağındaki haliyle teslim aldığını belirler.

- Arıza durumunda hemen aracın durdurulması ve firmaya habervermesi gerekir. Bu işlem yapılmadan arızanın arttırılması halinde tüm sorumluluk kiracıya aittir.

- Kullanımdan dolayı trafik cezalarının tarafımda ödenmesini bu sözleşme veya itilaf halinde icra yoluyla tahsilini kabul ediyorum.

- Aracı kiraladığım süre içinde bütün hukuki, mülki (ceza, suç, yasadışı eylem, kanuna aykırı hareket, ölümlü kaza gibi.) sorumluluğu kabul ederim.

- Araç kira süresü 24 saattir. Teslim süresini 3 saat geçerse yarım gün 5 saat geçerse tam gün ücret alınır.

- Kiracı ile ilgili uzarım isteğini kira süresi bitiminden 6 saat önce bildirmek zorundadır.

- Kiracı, kira süresi içinde vasıtanın aydılatma donanımını ve periyodik bakımını kontrol etmeye ve yaptırmaya mecburdur. Aydıtlatma sorunları ile ilgili trafik cezalarından kiracı sorumludur. (Kastik patlaması ve jant hasarı)

- Kiracı, üçüncü kişilere verilen maddi yaralama ve ölümlü kazalardan doğacak tazminat ve mahkeme masraflarını kiracı ve kefilin sorumluluğundadır. (Alkol, ehliyetsiz)

- Kiracı 2.000.000 TL'ye kadar olan hasarları kaskoca ödenmeyen tüm muafiyet bedellerini ödeyecek veya aracı tamir ettirecektir.

- Kaza yapıldığında aracın serviste kaldığı iş günü kaybı kiracıdan tahsil edilecektir.

- Sözleşme kapsamında sorumlu olunan ödemelerin yan tarafta dökümü bulunan kredi kartımdan tahsil edilmesini muvafakat ediyorum. Sözleşme ve kullanım süresinin uzaması halinde tüm sorumlulumun devam ettiğini kabul ve beyan ederim

HEMEN ARA!